Реєстрація фірм, підприємств у Києві та Україні

Реєстрація фірм, підприємств у Києві та Україні

Реєструємо фірми та підприємства у Києві та Україні під ключ.Відправити заявку

Відправити заявку

Реєстрація фірм, підприємств у Києві та Україні - Slide 1 - 1
Реєстрація фірм, підприємств у Києві та Україні

На сьогоднішній день в Україні процедура підготовки документів та реєстрацію юридичної особи (ТОВ, АТ, СПД, ПП, ГО та інші організаційно-правові форми) регулюється Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, З.У. “Про товариство з обмеженою та додатковою відповідальністю”, З.У. “Про акціонерні товариства”, З.У. “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”.

Процедуру створення та реєстрацію юридичної особи можна розділити на кілька етапів. Так, згідно зі статтею 17 З.У. “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, для проведення державної реєстрації створення юридичної особи, засновник (учасник) або уповноважена ним особа повинні особисто подати державному реєстратору:

Реєстрація представництв іноземних компаній в Україні - Slide 1 - 2

Етапи реєстрації юридичної особи

01


 • Заповнена реєстраційна заява на проведення державної реєстрації, до якої може бути подана як додаток заява щодо обрання фірмою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та митну політику;

 • Екземпляр оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення засновників або уповноваженого ними органу про створення фірми у випадках, передбачених законом;

 • Один екземпляр установчих документів;

 • Схематичне зображення структури власності юридичної особи.

 • Інформацію з документами, що підтверджують структуру власності засновників – фірми, що дозволяє встановити фізичних осіб – власників суттєвої участі цієї фірми (бенефіціари). Як показує практика для українських фірм, таким документом є Витяг з ЄДР, для нерезидентних компаній, таким документом є сертифікат акціонерів, який має бути легалізований належним чином.

У разі державної реєстрації фермерського господарства крім документів, які зазначені вище, додатково подається копія Державного акта на право приватної власності засновника на землю або копія Державного акта на право постійного користування землею засновником, або нотаріально засвідчена копія договору про право користування землею засновником, зокрема на умовах оренди У разі державної реєстрації фірми, засновником якої є іноземна юридична особа, крім документів, що зазначені вище, додатково подається документ про підтвердження реєстрації іноземної особи в країні її місцезнаходження, зокрема вилучення з торгового, банківського або судового реєстру.
Після проведення реєстрації Вашої компанії, державний реєстратор видає Вам виписку з єдиного державного реєстру та зареєстрований Статут Копанії.

02

Отримання довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Для отримання цієї довідки, Ви повинні подати спеціалісту Регіональної статистики України наступні документи:


 • Копія довіреності на право здійснення реєстраційних дій;

 • Документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за отримання довідки з ЄДР;

 • Заповнена заява (встановленої форми) для отримання довідки з ЄДР;

Після подання вищезазначених документів, спеціаліст Регіональної статистики України видає Вам Довідку з єдиного державного реєстру юридичних осіб.

03

Виготовлення печатки за Вашою фірмою. Для цього потрібно буде зробити копію Виписки з ЄДР та надати її до спеціальної компанії з виготовлення печатки або просто замовити печатку у нас.

04

Відкриття рр у банківських установах. Для відкриття рр у банку, Ви подаєте такі документи:


 • Банківські картки (2 штуки);

 • Копію статуту;

 • Копію Витягу та Опису з ЄДР;

 • Копія наказу про призначення на посаду директора;

 • Заповнена заява на відкриття рр у банку.

На перший погляд, прочитавши вищезгадану інформацію, все здається зрозумілим, простим і доступним. Але в процесі підготовки документів, подання їх на реєстрацію, ілюзія простоти та доступності одразу перетворюються на незрозумілість. Тому, з метою економії Вашого часу та Ваших нервів, пропонуємо Вам наші послуги з відкриття та реєстрації Вашої фірми.

З повним переліком документів, що подаються на реєстрацію фірми, термінами реєстрації та ціновою політикою, Ви можете дізнатися, пройшовши за посиланням.


Контакти

Телефон:

+38 (050) 829 44 78

+38 (067) 216 83 34

Пошта:

tov.kyiv.ltd@gmail.com

Адреса:

м.Київ вул. Велика Житомирська, 20

м.Київ вул. Дегтярівська, 26


Персональна консультація

CALL ME
+
Замовити!