Отримання ВНЖ в Україні. Вихід з резидентного статусу

Отримання ПМЖ в Україні.
Вихід з резидентного статусу України

Допомагаємо у оформленні ПМЖ в Україні для фізичної  особи-нерезидента. Супроводжуємо процедуру щодо виходу з резидентного статусу України.

Відправити заявку

Репатріація - Slide 1Юридичні послуги для нерезидентів

«ТОВ КИЇВ» надає такі послуги нерезидентам в Україні:
Отримання ПМЖ/посвідки на проживання в Україні для фізичної особи-нерезидента
Посвідка на проживання – це документ, що дає право іноземцю легально проживати в Україні протягом тривалого часу, а також посвідчує його особу. При цьому іноземний громадянин може залишатись громадянином своєї країни та мати право безвізового виїзду та в’їзду в Україну або отримати безкоштовну медичну допомогу на її території. Посвідка на тимчасове проживання видається іноземцю на обмежений строк, в залежності від підстави отримування ПМЖ.
Репатріація - Slide 2
Супровід щодо виходу з резидентного статусу України
Якщо громадянин України на легальних підставах залишає територію України на тривалий термін для подальшого проживання в іншій країні, йому потрібна процедура виходу з резидентного статусу. Оформлення документаціі та всі супутні послуги такої процедури мають супроводжуватися юристами та розглядаються у кожному випадку окремо.
Цікавить послуга отримання ПМЖ або виходу з резидентного статусу в Україні?
Отримання ПМЖ в Україні для фіз. особи-нерезидента

Отримання ПМЖ в Україні нерезидентом можливе на підставі оформлення Дозвілу на працевлаштування нерезидента в Україні. Потім необхідна документація та порядок оформлення обумовлюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

Замовити

Вартість: 28 000,00 грн.

Терміни: 30-35 роб. днів.
Супровід щодо виходу з резидентного статусу України
Відповідно до правових норм, супровід щодо виходу з резидентного статусу України обумовлюється Податковим кодексом (а саме ст. 14, п. 14.1, пп. 14.1.213).Тому необхідна документація, порядок оформлення та супутні послуги нерезидентам в Україні обумовлюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

Замовити

Вартість: Договірна

Терміни: 6-8 міс.

CALL ME
+
Замовити!