Оформлення ідентифікаційного номера та прописка нерезидента в Україні

Оформлення ідентифікаційного номера та реєстрація/прописка нерезидента фізичної особи

Допомагаємо у оформленні ідентифікаційного номеру/коду та отриманні прописки/реєстрації іноземним громадянином.

Відправити заявку

Репатріація - Slide 1Юридичні послуги для нерезидентів

«ТОВ КИЇВ» надає такі послуги нерезидентам в Україні:

Оформлення ідентифікаційного номера нерезиденту фізичній особі

Податковий номер – це номер з 10 цифр, який присвоюється особам без громадянства / іноземцям для можливості сплачувати податки в Україні. Це може бути необхідно при продажу / купівлі об’єкту нерухомості (будинку,квартири тощо), при здійсненні підприємницької діяльності, працевлаштуванні, відкритті рахунку в банку на території України.

Оформлення ідентифікаційного податкового номера/коду для іноземного громадянина потрібне для використання організаціями, підприємствами, установами всіх форм власності, а також банками та іншими фінансово-кредитними установами у разі виплати доходів, з яких утримуються податки та інші обов’язкові платежі.

Ідентифікаційний податковий код/номер для іноземного громадянина є необхідним при укладанні цивільно-правових угод. Обов’язкове використання податкового номеру необхідно особі без громадянства /іноземцю, якщо він є засновником юридичної особи.
Репатріація - Slide 2
Прописка/реєстрація в Україні для нерезидента – фізичної особи

Процедура реєстрації місця перебування/проживання або прописка нерезидента в Україні необхідна для отримування офіційної кореспонденціі.

Реєстрація / прописка іноземного громадянина на територіі України є обов’язковою, якщо Ви приїхали на проживання. Всі дані вносять в посвідку на проживання.

Для процедури реєстрації необхідне власне житло або договір оренди житла та домовленість з його власником про тимчасову прописку.

Цікавить послуга оформлення ідентифікаційного номера та прописка/реєстрація нерезидента фізичної особи?
Оформлення ідентифікаційного номера нерезиденту фізичній особі

Необхідна документація:

  • Засвідчений нотаріусом переклад паспорта іноземної фізичної особи (апостиль);
  • Засвідчена нотаріусом довіреність на отримання ідентифікаційного номера.

Замовити

Вартість: 3500 грнТерміни: 4-7 роб. д.
Прописка в Україні для нерезидента – фізичної особи

Прописка в Україні для нерезидента оформлюється на підставі отримання ПМЖ в Україні. Потім необхідна документація та порядок оформлення обумовлюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

Замовити
Вартість: Обумовлюється в індивідуальному порядку.Терміни: 30-35 роб. днів.
Оформлення Дозволу на працевлаштування нерезидента в Україні

У правовому полі оформлення Дозволу на працевлаштування нерезидента в Україні регулюється Законом № 5067-VI від 24.11.2021 р. “Про зайнятість населення”, а також Постановою Кабінету Міністрів України № 858 від 15.11.2017 р.

Крім інших деталей, у них перерахована документація та порядок оформлення Дозволу, які у разі виконання даної процедури на замовлення обумовлюються з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

Замовити

Вартість: 28000 грн

Терміни: 30-35 роб. днів.

CALL ME
+
Замовити!