Перереєстрація фірми у Києві та Україні: ТОВ, ФОП, ПП

Перереєстрація підприємства: ключові особливості процедури

Наша юридична компанія надає послуги перереєстрації підприємств у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та по всій Україні.

Сьогодні багато перспективних власників компаній стикаються з необхідністю внесення коригувань до установчих документів, при цьому вони далеко не завжди знають, як грамотно виконати цю процедуру, оскільки не мають достатніх знань у сфері юриспруденції. Благо, зараз є послуга перереєстрації фірми. З її допомогою можна оптимізувати, покращити господарську діяльність бізнесу та внести зміни до структури організації. Перереєстрація підприємства ТОВ зарекомендувала себе як кропіткий і складний процес, який потребує певної бази навичок зі знаннями. Залежно від того, наскільки багато змін вноситься, сама процедура може тривати як пару днів, так і кілька місяців.

Поширені причини перереєстрації

Перереєстрація компанії – це процес, під час якого вносяться зміни до установчої документації. Переважна більшість вітчизняних організацій має форму ТОВ. Необхідність у тому перереєстрації виникає з різних причин. До найпоширеніших відносять такі:

 • Було виявлено помилки у документах, наприклад, у Статуті, що регламентує діяльність підприємства. Через подібні неточності утрудняється ведення роботи, виникають проблеми з функціонуванням юридичної особи.
 • Професійна діяльність компанії зазнала змін або вона змінила вид діяльності, стала займатися іншою роботою. У разі обов’язково необхідно змінити трактування у статутних паперах.
 • Вийшли старі учасники та з’явилися нові – змінився установчий склад.
 • Змінилася юридична адреса – компанія переїхала на нову місцевість і повинна змінити адресу знаходження.
 • Було ухвалено рішення про розширення підприємства або його укрупнення (іноді ж, навпаки, фірма розділяється).
 • Держава ухвалила закони, які вимагають перереєстрації різноманітних підприємств.


Як перереєструвати підприємство?

Перереєстрація ТОВ має на увазі необхідність проходження певних етапів.

 • Підготовка статуту разом з реєстраційними документами, копіями посвідчень особи засновників, ІПН, свідоцтвами платників ПДВ іншими паперами залежно від діяльності фірми.
 • Заповнення реєстраційної картки, яку згодом надсилають державному реєстратору.
 • Оплаті державного мита.
 • Надання до служби реєстрації паперів, що підтверджують внесення певних змін.
 • Отримання документів у держреєстратора, у податковій службі та інших органах

Перереєстрація СПД та інших форм ведення діяльності справді є вельми трудомістким та витратним за часом процесом, з яким навряд чи зможе впоратися непідготовлена людина. Саме тому оптимальним рішенням стане звернення до перевіреної компанії, куди достатньо буде передати мінімум документів, а решті займуться професіонали.

Куди краще звертатись для перереєстрації?

Більше не доведеться витрачати тимчасові ресурси та самостійно оформлювати
документи для перереєстрації компанії. Кваліфіковані фахівці вже давно займаються наданням допомоги у вищеописаному процесі, виходячи з наданої інформації від клієнтів. Залежно від того, які необхідні зміни, відбувається збір певного пакета документів. Далі починається безпосередньо сам процес перереєстрації в різних інстанціях. Коли співробітники приватної компанії завершать роботу, вони видадуть замовнику статут із випискою з ЄДРПУ тощо. Оперативність збору та підписання документів дозволить не простоювати у чергах та витрачати дорогоцінний час. Куди краще довірити перереєстрацію сумлінній фірмі та переконатися у незаперечних перевагах взаємовигідного співробітництва.

 • Співробітники безкоштовно проконсультують та розкажуть про те, як пройде процедура і що для неї характерно.
 • Фахівці тісно взаємодіють із клієнтом, коли настає процес збирання документів.
 • Гарантується успішне виконання процедури перереєстрації статуту та інших паперів.
 • Компанія оперативно виконує поставлені завдання.
 • Юристи плідно співпрацюють із державними органами, які беруть участь під час перереєстрації фірм

Високий рівень знань, багаторічний робочий досвід, кваліфікованість співробітників – все це дозволяє надавати якісні юридичні послуги та виправдовувати очікування клієнтів, позбавляти їх зайвих проблем та суттєво економити час.

CALL ME
+
Замовити!